KONST / Litografier / Färglitografi 15643261
nr 1564 3261
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Judotältet Sevilla. Signerad, färglitografi, numrerad 121/125, daterad -73,43x52 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:13:29